6 Beurs Philharmonie

Beurs Philharmonie

Binnenbeurs & uitgeversbeurs

De Binnenbeurs vindt plaats in het eerste weekend in de Foyer en Grote Zaal van de Philharmonie. Op deze locatie staan voornamelijk uitgevers en signeren tekenaars hun werk. De lijst met tekenaars groeit nog tot aan de eerste beursdag. Volg onderstaande QR-code voor de meest recente lijst.

In de Blauwe Zaal, oftewel het café, houden stripjournalisten Michael Minneboo en Natasja van Loon op zaterdag en zondag interviews met auteurs en bijzondere gasten. Schrijver/stripscenarist Ger Apeldoorn praat op zaterdag naar aanleiding van het verschijnen van zijn boek De jaren Eppo met (oud-)redactieleden en auteurs over dit legendarische stripblad. Op zondag praat letteraar/columnist Frits Jonker in zijn talkshow met mensen uit de randgebieden van de strip, zoals letteraars, inkleurders, vormgevers en uitgevers. Hou voor de aanvangstijden deze website in de gaten.

De Philharmonie (Lange Begijnestraat 11), 26 & 27 mei

Tijden: 10:00-17:00

Toegang gratis

Een overzicht van standhouders is hieronder te vinden. Dit overzicht is mogelijk nog aan wijzigingen onderhevig. Veranderingen worden hier gemeld.

Naam standhouderStand
Dark Dragon Books2
C-Edition4
Boumaar, uitgeverij5
Het Stripschap6
Nijgh & van Ditmar7
Soul Food Comics8
SubQ Publishers9
Syndikaat, uitgeverij10
Coco Ouwerkerk11
Howling Riot12
The American Book Center13
De Harmonie, uitgeverij14
Daan Jippes15
Peter Maresca16
Oogachtend, uitgeverij16
Stroke/De Stripgilde Uitgeverij17
Nautilus Boekbinderij18
Nederlands Stripmuseum19
Jesse van Muylwijck20
Arboris, uitgeverij21
Silvester, uitgeverij26
RoaRr, uitgeverij27
Comic Watch, uitgeverij27
Bries, uitgeverij28
Black Olive Press29
HUM!, uitgeverij30
L, uitgeverij31
Vlaams Stripcentrum32
Art of Comics/Marc Mokken33
Tijdmachine34
Scratch Books35
In de Knipscheer, uitgeverij37
Sherpa, uitgeverij38
Xtra, uitgeverij38

Tijdens Stripdagen Haarlem zullen een scala aan tekenaars aanwezig zijn. Hieronder tref je een overzicht op alfabetische volgorde (op voornaam). Als er een tijd bekend is waarop de tekenaar aanwezig is, dan is dit vermeld. Mocht dit in een later stadium bekend worden, dan zal dat altijd hier gemeld worden.

Naam tekenaarStandSigneertijd
Jasper Rietman9
Aart Taminiau35n.t.b.
Abe Borst83n.t.b.
Aimée de Jongh31, 5 en 66n.t.b.
Alex Kuipers74n.t.b.
Alex Turk10n.t.b. zondag 27 mei
Aloys Oosterwijk21, 31n.t.b.
Anna Mul48n.t.b.
Anne Roos Kleiss34n.t.b.
Arend Bollee93n.t.b.
Argibald51n.t.b. zaterdag 26 mei
Arie Plas56n.t.b.
Ayse Muratdagi54n.t.b.
B. Carrot78n.t.b.
Barend de Voogd88n.t.b.
Bob op 't Land 10n.t.b. zondag 27 mei
Chad Bilyeu81n.t.b.
Christine de Jong96n.b.t.
Coco Ouwerkerk11n.t.b.
Daan Jippes15n.t.b.
Damien Callixte (Frankrijk)30n.t.b.
Daniel van den Broek40n.t.b.
Dave Brink55n.t.b.
Diane van Nuenen11n.t.b.
Dick Heins31n.t.b.
Dido Drachman44bn.t.b.
Dirk Verschure79n.t.b.
Eelke de Blouw91n.t.b. zondag 27 mei
Elisa Zee40n.t.b.
Els Deckers12n.t.b.
Eric Coolen104n.t.b.
Eric Hercules31n.t.b.
Eric Heuvel31n.t.b.
Erik Varekamp35n.t.b.
Esther van de Bund83n.t.b.
Evelien Lommers42n.t.b.
Felix Martikat (Duitsland)2n.t.b.
Floris Oudshoorn10n.t.b. zaterdag 26 mei
Francine Oomen7n.t.b.
Frank Smit77n.t.b.
Fred de Heij31n.t.b.
Geert van der Pol21n.t.b. zondag 27 mei
Geeske Voorhees43n.t.b.
Ger Apeldoorn31n.t.b.
Gerben den Heeten52n.t.b.
Gerben Valkema31n.t.b.
Guido van Driel35n.t.b.
Guy Delisle35n.t.b.
Hallie Lama51n.t.b. zondag 27 mei
Hanco Kolk67n.t.b.
Hans Hansha Harleman113n.t.b.
Hans Klavern.t.b.n.t.b.
Harry Jansen58n.t.b.
Hjalmar Haagsman63n.t.b.
Holly Blijleven93n.t.b.
Hugo Bausch108n.t.b.
Irene Berbee69n.t.b.
Jaap Rozema61n.t.b.
Jan Dirk Barreveld10n.t.b. zaterdag 26 mei
Jan van Haasteren21n.t.b. zaterdag 26 mei
Jan Willem Spakman10n.t.b. zaterdag 26 mei
Jesse van Muylwijck20n.t.b.
Johan Kleinjan43n.t.b.
Johan van Engelehoven46n.t.b. zaterdag 26 mei
John Heijink21n.t.b.
Joost Halbertsma79n.t.b.
Joost Swarte35n.t.b.
Judith Vanistendael35n.t.b.
Karen Lennings57n.t.b.
Karin Blaauwijkel72n.t.b.
Kees Sparreboom6n.t.b.
Kenny Rubenis31, 66n.t.b.
Kim Duchateau16n.t.b.
Leslie van Osselaer87n.t.b.
Lin Setsekorn96n.t.b.
Lionel Chouin (Frankrijk)2n.t.b.
Lisa Nays71n.t.b.
Loeke Meijlink44bn.t.b.
Lotte Teusink95n.t.b.
Maaike Hartjes7n.t.b.
Maarten de Saeger28n.t.b.
Maarten Vandewiele16n.t.b.
Maarten Wolterink91n.t.b. zaterdag 26 mei
Maia Matches78n.t.b.
Marc Scherbateyev50n.t.b.
Margreet de Heer46n.t.b. zondag 27 mei
Marjolein Schalk86n.t.b.
Mark Hendriks35n.t.b.
Mark van Herpen6n.t.b.
Marloes de Vries64n.t.b.
Marq van Broekhoven10n.t.b. zondag 27 mei
Martijn Dissen110n.t.b.
Martin Lodewijk31n.t.b.
Matt Baaij92n.t.b.
Maurice Heuts47n.t.b.
Max Kisman9n.t.b.
Megan McNulty60n.t.b.
Merel Moonen76n.t.b.
Michael Minneboo9n.t.b.
Michiel van de Pol35n.t.b.
Michiel Wijdeveld49n.t.b.
Mick Peet35n.t.b.
Mickey Dirkzwager70n.t.b.
Naomi Jansen94n.t.b.
Noël Ummels31n.t.b.
Noriko Aoki53n.t.b.
Pepijn Schermer31n.t.b.
Peter Nuyten21n.t.b.
Peter van Dongen35n.t.b.
Phaedra Derhore16n.t.b.
Pieter Albert31n.t.b.
Pieter Hogenbirk6n.t.b.
René Windig35n.t.b.
Renincy Sommers12n.t.b.
Renske Horn59n.t.b.
Richard Bos62n.t.b.
Riek (Frédérique Van)71n.t.b.
Robert van der Kroft6n.t.b.
Romano Molenaar31n.t.b.
Sam Peeters35n.t.b.
Sarah van Cappelle42n.t.b.
Shauni Arlette Wagner73n.t.b.
Sissi Koller80n.t.b.
Stephanie Engelenburg46n.t.b. zaterdag 26 mei
Sytse Algera27n.t.b.
Teun Berserik35n.t.b.
Toon van Driel3n.t.b.
Wide Vercnocke28n.t.b.
Thomas Langedijk112n.t.b.
Tijn Snoodijk90n.t.b.
Tim Artz103n.t.b.
Tine Bouwhuis75n.t.b.
Tjarko Evenboer91n.t.b. zondag 27 mei
Tobi Dahmen9n.t.b.
Tobias Schalken16n.t.b.
Tobias Tak35n.t.b.
Valentina Spinelli59n.t.b.
Viktor Hachmang7n.t.b.
Wasco35n.t.b.
Wilbert van der Steen65n.t.b.
Willem Ritstier9n.t.b. zondag 27 mei
Ype Driessen83n.t.b.

Met veel dank aan...